LOVCI PEREL - SOUTĚŽ PRO DĚTI - VYHLÁŠENÍ NOVÉHO ROČNÍKU 2024

Městská knihovna Hustopeče se zapojila do projektu Knihovny města Hradce Králové Lovci perel. Jedná se o hru pro děti, při níž se čtení mění v dobrodružství a z práce s knihou se stává zábava. Vybrané dětské knížky se stávají perlorodkami a přinášejí svým čtenářům zajímavý zisk v podobě opravdových perel.

Soutěž bude v naší knihovně probíhat od ledna do konce prosince. Děti si vyberou ze seznamu knih tituly (perlorodky), které v knihovně najdou označeny. Po přečtení knihy zodpoví otázky na pracovním listě, který obdrží současně se zapůjčenou knihou. Za správně zodpovězené otázky získají perlu. Každý účastník bude mít v knihovně svou šňůrku, na kterou bude perly navlékat. Pracovní list obsahuje ještě nepovinné otázky a za jejich zodpovězení obdrží soutěžící body, za 2000 bodů získají další perlu. V lednu příštího roku proběhne vyhodnocení.

Pokud rádi soutěžíte, přijďte se zapojit. Můžete vypracovat otázky u knih z našeho seznamu, které jste už přečetli. Těšíme se na Vás, mladí čtenáři!

Knihovnice